kredyty obrotowe

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Jeżeli jesteś doświadczonym/a specjalistą/ka ds. księgowości i poszukujesz nowych możliwości zawodowych, ta oferta pracy może Cię zainteresować. Nasza firma poszukuje wykwalifikowanego pracownika, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie księgowości oraz zarządzanie finansami. Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy oraz perspektywy rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, nie czekaj i aplikuj już dzisiaj!

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów biura rachunkowego,
  • rozliczanie firm prowadzących księgi prawa handlowego,
  • rozliczanie firm prowadzących książkę przychodów i rozchodów,
  • wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym,
  • ewentualne inne zlecenia związane z obsługą bieżącą firm.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie rozliczania książki przychodów i rozchodów/ksiąg handlowych,
  • znajomość bieżących przepisów podatkowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • doświadczenie w zawodzie księgowego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • obsługa programów Word, Excel,
  • mile widziana znajomość programu Streamsoft,
  • mile widziana dobra znajomość programu Płatnik,
  • mile widziana znajomość prawa pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.

Oferujemy CI:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • kursy, szkolenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym, czyli okresowo zdalnym,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wsparcie ze strony zespołu i przełożonych,
  • możliwość nauki obsługi podmiotów na księgach handlowych.

Harmonogram rekrutacji:
1. Rekrutacja wstępna – rozmowa telefoniczna,
2. Rekrutacja właściwa – rozmowa w siedzibie z właścicielami firmy,
3. Wybór odpowiedniego kandydata.

Wyślij wiadomość