Skip to content

Kadry i płace
w Twojej firmie

Zarządzanie zasobami ludzkimi to w wielu firmach jeden z kluczowych obszarów ich prawidłowego funkcjonowania. Obsługa kadrowo-płacowa to proces wymagający nieustannego poszerzania wiedzy i śledzenia zmian. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie kadr i płac. Zlecenie tej usługi na zewnątrz, do firmy księgowej takiej jak nasza, to gwarancja spójności dokumentów z obowiązującymi przepisami. Polskie Prawo Pracy, przepisy podatkowe, przepisy związane z ubezpieczeniami społecznymi zmieniają się bardzo często – powierzając nam obsługę w takim zakresie obowiązków, nie musisz martwić się o aktualną wiedzę – zrobimy to za Ciebie. Nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze na bieżąco – zapewniamy bezpieczeństwo dokumentacji, płatności.

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych pozwala nam zagwarantować kompleksowość oferty. Zapewniamy Twojej firmie reprezentację przed różnymi instytucjami i urzędami. Przygotujemy firmę do audytu i przygotujemy dokumenty do kontroli. Gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywania danych oraz ich przetwarzania zgodnie z aktualnymi przepisami.

Zaufaj nam – mamy WIEDZĘ, odpowiednie NARZĘDZIA i DOŚWIADCZENIE, które jest niezastąpione w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce. Z naszym Biurem Rachunkowym Twoja firma jest bezpieczna księgowo. Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami już teraz.

Obsługa kadrowa oraz obsługa płacowa

kadry i płace zielona góra
divider

Obsługa kadrowo-płacowa

cena za pracownika już od

CENA OD 50 ZŁ PŁACE
CENA OD 40 ZŁ KADRY
CENA OD 70 ZŁ KADRY+PŁACE

Outsourcing usług kadrowych

Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie tzw. kadr i płac. Zajmiemy się administracyjną obsługą pracowników Twojej firmy oraz Twoich partnerów biznesowych. Na swoje barki bierzemy dokumentację kadrową i płacową – jesteśmy zawsze na czasie, na bieżąco z przepisami i aktualizacjami. Obsługujemy Klientów z Zielonej Góry i okolic stacjonarnie, ale jesteśmy otwarci również na Klientów z całego kraju. W dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie zaoferować współpracę w ramach eKsięgowości. Korzystanie z naszych usług to oszczędność czasu, pieniędzy i stresu – cała odpowiedzialność księgowa spoczywa na nas. Migrujemy wszystkie dane z różnych systemów (m.in. Comarch Optima, Sage Symfonia etc.) 
 
Najważniejsze korzyści wynikające ze skorzystania z Outsourcingu Księgowo-Płacowego:
 

✓ Redukcja kosztów

Oszczędność kosztów operacyjnych, która wynika z braku konieczności zatrudniania kolejnego pracownika obsługującego tzw. kadry i płace. Nie musisz również inwestować w oprogramowanie księgowe czy kadrowe/płacowe, które będzie podpowiadać jak prowadzić ten dział – zrobimy to za Ciebie.

✓ Poufność danych

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych. U Nas dokumentacja Twojej firmy i Twoich pracowników są bezpieczne. Dane przetwarzamy i przechowujemy w oparciu o rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

✓ Kompleksowość obsługi

Zgodność z aktualnymi przepisami – nasza wiedza jest zawsze bieżąca. Stale śledzimy wszystkie zmiany w Prawie Pracy. 
 

✓ Przeniesienie odpowiedzialności

Bierzemy pełną odpowiedzialność za czynności z zakresu obsługi kadrowej. Odpowiadamy za poprawność przygotowywanej dla Państwa dokumentacji i kontakty oraz reprezentację przed urzędami. 
 
 
outsourcing usług kadrowych

Dla kogo outsourcing kadr i płac?

Outsourcing kadrowo-płacowy to usługa skierowana praktycznie do każdej firmy, która prowadzi działalność na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

  • dla DUŻYCH FIRM o charakterze produkcyjnym czy handlowym, które mają ogrom dokumentów do ogarnięcia i nie mogą sobie pozwolić na zaniedbania kadrowo-płacowe
  • dla ŚREDNICH FIRM o charakterze usługowym czy handlowym, które chcą zyskać przewagę konkurencyjną
  • dla MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM z każdej branży, którym zależy na rozwoju własnego biznesu i redukcji kosztów obsługi kadrowo-płacowej

Zleć nam usługi kadrowe
w swojej firmie