Skip to content

Księgowość

AMA Consulting oferuje Państwu pełne wsparcie w prowadzeniu księgowości firmowej. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od lat obsługuje firmy na lokalnym rynku. Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym, odzyskujesz czas, jednocześnie zyskując spokój ducha i szansę na optymalizację kosztów. 

Ty skupiasz się na prowadzeniu firmy i rozwoju, a my zajmujemy się dokumentami księgowymi oraz prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych w Twojej firmie. Z nami Twoja firma jest bezpieczna!

księgowość

Oferujemy

Księga przychodów
i rozchodów

CENA OD 350 ZŁ

Pełna
księgowość

CENA OD 1000 ZŁ

Ksiegowa firmowa
czy biuro rachunkowe?

Stojąc przed odpowiedzią na to pytanie, trzeba przeanalizować wiele czynników. Jeśli jesteś właścicielem bardzo dużej firmy, która generuje olbrzymie ilości dokumentacji – z pewnością lepszą opcją będzie zatrudnienie księgowej, która zapanuje nad wewnętrznym księgowym chaosem. W niektórych przypadkach opłacalne będzie wręcz stworzenie całego działu księgowości. Jeśli natomiast prowadzisz małą lub średnią firmę, jednoosobową działalność gospodarczą, fundację, stowarzyszenie lub po prostu nie chcesz zatrudniać własnej księgowej – nasze Biuro Rachunkowe będzie dla Ciebie i Twojej firmy najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ optymalizujemy Twoje koszty, jesteśmy gwarancją bezpieczeństwa i poprawności dokumentów księgowych, pomagamy znaleźć oszczędności tam, gdzie być może Ty ich nie dostrzegasz. Zaufaj profesjonalistom – w branży od ponad 20 lat.

Księgowością zajmujemy się kompleksowo – jeśli tym, co Cię szczególnie interesuje jest outsourcing księgowy – jesteś pod właściwym adresem. Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, które oferuje usługi księgowe firmom z polski, ale i firmom czy spółkom z kapitałem zagranicznym. Jesteśmy elastyczni i otwarci na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Lubimy wyzwania i niestandardowe projekty, również te, które wymagają szczególnego zaangażowania. Gwarantujemy szeroki wachlarz usług – sprawdź nas już teraz!

Oferujemy różne formy obsługi między innymi pełną księgowość, KPiR, ryczałt, jak również deklaracje podatkowe, doradztwo księgowe.

wycena usług księgowych
divider

Nasze atuty

doświadczenie w księgowości

WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE

zielona góra księgowość

OPTYMALIZACJA
KOSZTÓW

pełna księgowość

PREZYCJA
I DOKŁADNOŚĆ

księgowość online

ODPOWIEDZALNOŚĆ

tania księgowość

PRZYSTĘPNE
CENY

Szczegółowy wykaz usług

 • Wiele polskich firm rozlicza swoje wydatki księgowe w postaci tak zwanej księgi przychodów i rozchodów. Jest to swoista ewidencja księgowa całej działalności gospodarczej. Jest to usługa skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek partnerskich.

  Zakres usługi KPiR obejmuje między innymi:

  • księgowanie dokumentów
  • kierowanie ewidencją środków trwałych
  • prowadzenie baz danych z informacjami o podatku VAT zakupu i sprzedaży
  • kontrole dokumentów księgowych
  • składanie deklaracji do dedykowanych urzędów
  • prowadzenie dokumentacji ZUS-owskiej
  • obliczanie zaliczek (podatek dochodowy)
  • roczne rozliczenia podatkowe PIT
usługi księgowe biuro rachunkowe