Skip to content

Cennik
usług księgowych

Biuro Rachunkowe i jego usługi nie zawsze są prostym produktem. Staramy się jednak, by zasady naszej współpracy oraz koszty pracy naszego biura dla Waszej firmy, były jasne i klarowne od samego początku. Stawiamy na kompleksowość w obsłudze, dlatego wszędzie tam, gdzie możemy pomóc – oferujemy nasze wsparcie. Naszym celem jest zapewnienie Państwu maksimum efektywności w stosunkowo niskiej cenie.

Aby zapoznać Państwa z naszymi stawkami, prezentujemy uproszczoną wersję cennika usług księgowych oraz kadrowo płacowych. Pragniemy podkreślić, że są to stawki orientacyjne, które mają charakter poglądowy – wszystkie ceny dopasowujemy indywidualnie do klienta, w zależności od zakresu i kompleksowości obsługi.

Zapraszamy do kontaktu – gdy rozpoznamy Państwa potrzeby, będziemy mogli zaproponować najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy elastyczni – naszą ofertę dopasujemy do Państwa firmy!

Kalkulator cen usług księgowych

UWAGA: Kalkulator uwzględnia orientacyjne ceny netto, opracowywane na podstawie bieżących konsultacji z wybranymi biurami rachunkowymi z całego kraju. Należy pamiętać, że ceny mogą różnić się w zależności od np. lokalizacji lub specyfiki firmy. W związku z tym końcowa cena za usługi księgowe może zmienić się nawet o kilkadziesiąt procent.

Ceny dla firm niemieszczących się w limicie oferowanym przez kalkulator (liczba pracowników, dokumentów) najlepiej negocjować indywidualnie z biurem rachunkowym.